Klub ATLANTIC mieści się w Gdyni przy ul. 3 maja 28. Jest to ścisłe centrum miasta. Do dworca PKP, SKM i PKM dojdziecie w 10 minut. Po sąsiedzku są przystanki linii komunikacji mieskiej. W okolicy nie brakuje też miejsc parkingowych. Do ulicy Świętojańskiej dojdziecie w kwadrans, a spacer nad morze, albo na miejską plażę zajmie Wam maksymalnie 20 minut. Atlantic znają wszyscy mieszkańcy Gdyni. Klub powstał w dawnym, kultowym kinie o tej samej nazwie, które rozpoczęło działalność w 1954 roku.
Klub nadaje się doskonale do organizacji różnorodnych wydarzeń scenicznych, spotkań integracyjnych, eventów, gal, pokazów mody, itp. Maksymalna pojemność to 1000 osób, ale sala idealnie sprawdza się, jako miejsce organizacji bardziej kameralnych eventów – nawet już od kilkudziesięciu osób. Podpowiemy Wam jak ją zaaranżować, jak ustawić krzesła, jak oświetlić i nagłośnić. Dzięki imponującemu doświadczeniu naszych pracowników – organizacja ponad 600 koncertów i 300 eventów firmowych – możecie na nas liczyć.

Pomożemy Wam w doborze konferansjerów, muzyków, DJ-ów, a nawet w sprowadzeniu największych gwiazd. Do dyspozycji Waszych Gości są 3 duże bary – 2 na poziomie sceny i jeden na rozległej antresoli. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Trójmieście, by zapewnić najwyższą jakość usług i spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Kadra zarządzająca może pochwalić się imponującym dorobkiem – organizacja ponad 600 koncertów i niespełna 300 eventów firmowych.
Atlantic wyposażony jest w scenę o wymiarach – szer. 12m x głęb. 6m i wysokość 7m. Garderoby usytuowane są tuż przy scenie z bezpośrednim na nią wejściem. Do garderoby prowadzi niezależne wejście, umożliwiające komunikację bez konieczności przejścia przez powierzchnię Klubu. Łatwy jest też wyładunek i załadunek sprzętu, dzięki dwóm bramom, jednej od frontu, drugiej od tyłu obiektu. Klub wyposażony jest również w palarnię, która znajduje się na jednym z dwóch, wewnętrznych, niezadaszonych, dziedzińców.

Obiekt charakteryzuje się unikatowymi rozwiązaniami akustycznymi, które, pod tym względem, sytuują Atlantic w czołówce polskich Klubów Muzycznych. Stałe wyposażenie stanowi system nagłośnieniowy Nexo GeoD, oraz stoły monitorowe, mikrofony i akcesoria, umożliwiające realizację, najbardziej wymagających Riderów Technicznych. Podobnie jest z nowoczesnym systemem oświetlenia scenicznego, którego uzupełnieniem jest zestaw laserów. Posiadamy też projektor multimedialny oraz ekrany. Personel techniczny Klubu Atlantic to najlepsi fachowcy w branży, charakteryzują ich wysokie umiejętności i ogromne doświadczenie w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia. Klub znakomicie nadaje się do realizacji różnorodnych wydarzeń scenicznych od koncertów po spektakle teatralne i kabaretowe. Równie dobrze sprawdza się przy dużych produkcjach do 1000 osób, jak i mniejszych, kameralnych przedsięwzięciach.

 

 

 

System F.O.H
Doskonała adaptacja akustyczna klubu oraz precyzyjnie wykonany projekt
(oprogramowaniem NEXO NS1), sprawiają, że jest to jeden z lepiej wyposażonych oraz
„brzmiących” klubów w Polsce. System frontowy składa się z następujących elementów:

NEXO geoD12 – 6 szt na stronę, napęd nxAMP
SUBBASS – 8 szt 18” OMNI, napęd LabGruppen
Procesor zarządzający All-DSP 48
Konsoleta Soundcraft VI6 (64in24out)

System monitorowy oparty o doskonałej jakości monitory PolAudio 115ND z napędem
camco vortex 6, jedną z dostępnych konsolet (A&H iLive144, X32, Yamaha QL5) oraz
systemy douszne EW500 G3, pozwala na realizację do 24 torów monitorowych.

Sprawną pracę w klubie zapewnia doświadczona ekipa techniczno- realizatorska.

Ponadto klub dysponuje statywami mikrofonowi WIDLICKI, riderowym omikrofonowaniem
(SM58, SM57, BETA52A, BETA91A, AT2031, AT4040, E604, EV868 itp.)
Na życzenie dostępne są m.in.:
YAMAHA CL5
YAMAHA QL5
SOUDCRAFT VI6
AVID PROFILE 4KARTY DSP
MIDAS M32+DL32
PLEXI 6 ELEMENTÓW
SHURE ULX-D 8 KANAŁÓW
SHURE AXIENT DIGITAL 4 KANAŁY
MONITORY NEXO PS15R2 ORAZ PS10R2.
Poniżej zdjęcia z pomiarów wykonanych programem SysTune:

Specyfikacja do pobrania – tutaj

Specyfikacja oświetlenia do pobrania – tutaj

 
Plan widowni do pobrania – tutaj